У Пикуловичах з’явився провайдер кабельного Інтернету!

Вже цього місяця на користувачів Інтернету у селі Пикуловичі чекають революційні зміни! Вперше в історії нашого села у Пикуловичах з’явиться Інтернет-провайдер високошвидкісного волокно-оптичного кабельного Інтернету.

Radionetwork_Cables

Бетонні електроопори

«Радіонетворк» – саме так називається новий Інтернет-провайдер.

Раніше жителі нашого села, якщо й могли підключитись до Інтернету, то лише через операторів безпровідного радіоканального або мобільного Інтернету, які через свої технологічні обмеження могли забезпечити лише повільний доступ до Інтернету, який часом був лімітований по обсягу переданої та отриманої інформації та був надзвичайно дорогим.

«Радіонетворк» ж працює по технології оптичних мереж GPON (Gigabit Passive Optical Network), котра надає найкращий та найякісніший пакет послуг з максимальною швидкістю прийому даних до 2,488 гігабіт в секунду та передачі даних до 1,244 гігабіт в секунду. Навіть у великих містах, мережі більшості Інтернет-провайдерів мають технологічні обмеження до 100 мегабіт в секунду що становить лише 0,1 гігабіта в секунду.

У своїх планах на майбутнє, «Радіонетворк» планує постійно збільшувати свої швидкості аби забезпечити потреби користувачів. Оскільки мережа «Радіонетворку» є кабельною, вона цілком незалежна від погодних умов, отож Інтернет у Вас працюватиме, навіть якщо на вулиці гроза чи у Вас вдома відключили електроенергію.

На сьогоднішній день «Радіонетверк» уже проклав свою мережу по вулиці Лесі Українки що проходить вздовж центральної дороги села Пикуловичі, отож якщо біля вашого дому стоїть саме бетонна електроопора, тоді Ви уже зможете підключатись.

Оплачувати послуги за Інтернет «Радіонетворку» можна буде як у касах усіх банків України, так і за допомогою спеціальних карток поповнення, котрі можна буде придбати в одному з магазинів нашого села. Придбавши таку карту поповнення, абоненту достатньо зайти у свій «Власний Кабінет» на сайті «Радіонетворку» і ввести код поповнення! Такий спосіб поповнення буде досить зручний саме для тих абонентів котрі рідко їздять до міста.

Вартість підключення до «Радіонетворку» становить лише 1000 гривень. Щоб оформити заявку на підключення необхідно зателефонувати по номеру телефону: .

«Радіонетворк» пропонує цілком безлімітний доступ до мережі Інтернет за такими вигідними тарифними планами:

Приємна новина для абонентів «Радіосервісу» та «AZ-Techno». Якщо Ви користуєтесь обладнанням Nanobridge M5 або Mikrotik SXT, тоді при обміні цього обладнання, Ви зможете підключитись до «Радіонетворку» лише за 200 гривень! Якщо ж Ви користуєтесь іншим обладнанням, тоді при його обміні, «Радіо-нетворк» запропонує Вам знижку на 200 гривень для підключення до своєї мережі.  Це обмежена пропозиція, отож поспішайте аби нею скористатись!

Також «Радіонетворк» планує розширювати свою мережу, щоб жителі села котрі проживають на вулиці Івана Лаби та вулиці Михайла Булеци теж мали можливість підключитись до їхньої мережі.

Як зазначив представник компанії пан Андрій Калиняк, у планах “Радіонетворку” окрім надання послуги Інтернет, є ідея запропонувати послугу цифрового телебачення, що працюватиме по технології IP TV. Дана послуга дозволить абонентам «Радіонетворку» переглядати у високій цифровій якості телеканали як і ефірного телебачення, так і популярні закордонні телеканали.

Більше дізнатись про послуги «Радіонетворку», Ви зможете відвідавши їхній веб-сайт по посиланню:  http://www.radionetwork.com.ua

5 Comments on "У Пикуловичах з’явився провайдер кабельного Інтернету!"

 1. Jeff Brown | 20/08/2013 at 10:36 | Reply

  I’m liking the relaunched site, Anders. Adding a blog was a good idea too! I look forward to seeing how your site evo lves, oh, and using it as a resource in my daily work.

  • Rick Wilson | 20/08/2013 at 10:37 | Reply

   I’m liking the relaunched site, Anders. Adding a blog was a good idea too!

   • Rick Wilson | 20/08/2013 at 10:37 | Reply

    I’m liking the relaunched site, Anders. Adding a blog was a good idea too! I look forward to seeing how your site evolves, oh, and using it as a resource in my daiI’m

    • Jeff Brown | 20/08/2013 at 10:42 | Reply

     I’m liking the relaunched site, Anders. Adding a blog was a good idea too! I look forward to seeing how your site evo lves, oh, and using it as a resource in my daily work.

   • Rick Wilson | 20/08/2013 at 10:39 | Reply

    I’m liking the relaunched site, Anders. Adding a blog was a good idea too! I look forward to seeing how your site evo lves, oh, and using it as a resource in my daily work.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*