Результати другого туру Виборів Президента України 7 лютого 2010 року у с. Пикуловичі

7 лютого 2010 – У селі відбувся другий тур виборів Президента України. Загалом у виборах взяло участь 80,78% наших односельчан. З 1249 зареєстрованих виборців до виборчої дільниці з’явилося 1070 осіб.

Найбільшої підтримки серед наших односельчан здобула кандидат в Президенти України Юлія Володимірівна Тимошенко котра отримала 1009 голосів. Її опонент, кандидат в Президенти України, Віктор Федорович Янукович здобув лише 19 голосів.

Такий небувалий успіх Юлія Володимірівна Тимошенко здобула за рахунок голосів прихильників Віктора Ющенка, за котрого в попередньому турі проголосувало 554 жителів села, а також Арсенія Петрововича Яценюка що отримав 107 голосів в першому турі. Також на користь Юлії Тимошенко пішли голоси інших кандидатів що теж належали до правоцентристського блоку Демократичних сил.

Щодо лідера Партії Регіонів, – Віктора Федоровича Януковича, то він отримав на 6 голосів більше аніж в першому турі. Цілком ймовірно що це були голоси прихильників лівоцентристського блоку – Інни Германівної Богословської, Людмили Павлівни Супрун і можливо тих хто не з’явився на вибори в першому турі або чиї голоси не були зараховані за рахунок недійсних бюлетенів.

В другому турі виборів Президента України не підтримали жодних з кандидатів 35 наших односельчан. Це набагато більше аніж у першому турі коли лише 5 жителів села проголосували проти всіх.  Скоріш за все, це були голоси затятих прихильників Віктора Ющенка котрі відгукнулися на заклики свого лідера голосувати проти всіх.

Також 7 болетнів було визнано недійсними.

img7

 

 

 

 

 

 

 

 

Тимошенко Ю.В – 1009 голосів

Янукович В.Ф – 19 голосів

Не підтримую жодного кандидата – 35 голосів

Недійсних бюлетнів – 7