А про Пикуловичі знову забули…

2 вересня цього року прес-служба Львівської Обласної Державної Адміністрації розповсюдила чудову звістку – Ремонтники  добрались і до сільських доріг! Повідомлялось що з 7 вересня буде здійснено ремонт автомобільної дороги загального користування Муроване – Новий Яричів.

А оскільки село Пикуловичі знаходиться саме на цьому відрізку дороги, його мешканці одразу зраділи, що нарешті і в їхньому селі буде відремонтовано дорогу, ремонт  якої не проводився ще з часів її прокладання, – з далекого 1983 року. За 30 років користування, дорога в селі знаходиться в жахливому стані. Яма на ямі. Особливо ситуація погіршується на весні, коли після відлиги утворюються вибоїни та широкі тріщини і дорога покривається численними калюжами і “маленькими озерцями”. По всьому цьому намагаються проїхати автомобілі та пройти пішоходи. Картина одна з ненайкращих.

Але як виявилось, Львівська Обласна Державна Адміністрація й не збиралась проводити ремонту дороги в селах Ямпіль, Пикуловичі та Борщовичі, і ремонтувати її аж до Нового Яричева. Обмежились лише відрізком дороги Муроване  – Сороки Львівські.  Залишається загадкою, чи це чиновники вирішили, що у Пикуловичах дорога в ідеальному стані, чи можливо вирішили, що село настільки глухе, що нікому ця дорога не потрібна.

Однак як тільки на Київській трасі утворюються затори чи проводиться черговий ремонт, водії щоб потрапити до Львова, їдуть в об’їзд саме по дорозі Новий Яричів – Муроване, яка проходить через село Пикуловичі. Мешканці села до тепер згадують як під час ремонту Київської траси в 2007 році через село масово проїжджали транзитом ешелони вантажних автомобілів та маршруток. Потік транспорту був настільки великим, що інколи було важко просто перейти дорогу!

Можна собі тільки уявити, що може трапитись коли під час проведення Євро 2012 до Львова почнуть з’їжджатись футбольні фани з усього світу. І борони боже їм наважитись поїхати в об’їзд Київської траси по Пикуловичівській дорозі – незабутні враження про Євро 2012 в Україні буде їм гарантоване!

До цього часу ремонтники обмежувались лише косметичним ремонтом дороги. Проїхали по селі, залатали ямки і поїхали собі дальше. Звісно, що після такого «ремонту» дорога кращою не стає і вже через декілька місяців на дорозі з’являються нові вибоїни.

Прикро, що в Україні все робиться тільки тоді коли виникає нагальна потреба і коли вже неможливо відкласти це на потім. На превеликий жаль ані уряд ані місцева влада не докладає жодних зусиль для створення комфортних умов для своїх громадян котрі справно платять податки однак не отримують за це жодних благ як наприклад відремонтована дорога у своєму селі… Залишається сподіватись лише на краще.

[su_custom_gallery source=”media: 861,863,864,865″ link=”image” width=”490″ height=”370″ title=”always”]