Вчителька з Пикулович стала призером “Галицького Проекту-2010”

Марія Іванівна Матківська – призер “Галицького Проекту-2010”

Марія Іванівна Матківська – викладачка інформатики Пікуловицької середньої школи стала одним з переможців “Галицького Проекту-2010”.

За успішний проект “Чарівний Світ Кулінарії” що розрахований на учнів 6 класу загально-освітніх шкіл, Марію Іванівну Матківську було нагороджено сертифікатом “Галицького Проекту-2010”.

Нагородження переможців конкурсу “Галицький Проект-2010” відбулося у Львові 20 вересня у приміщенні ”Техніка для бізнесу” що на вул. Шептицьких, 26.

Конкурс відбувся на виконання наказу головного управління освіти та науки Львівської облдержадміністрації, — розповідає Маргарита Носкова, обласний координатор програми ”Інтел. Навчання для майбутнього” і заступник голови журі конкурсу.

”Галицький проект-2010” організували головне управління освіти та науки Львівської ОДА і Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Його підтримала дирекція освітніх програм корпорації ”Інтел” в Україні.

Відбір проводили з 5 травня по 7 червня. Роботи приймали в квітні.

— Особливістю конкурсу є його заочність, відкритість та онлайновість. Конкурсні роботи оцінювали всі члени журі, а також за допомогою незалежного таємного онлайн-голосування, — продовжує Маргарита В’ячеславівна. Так визначали переможців і призерів у кожній номінації. Учасники мали змогу взяти участь у дистанційних міні-тренінгах від членів журі. Їх тематика та терміни проведення були анонсовані на сайті. Пропозицією скористалися майже третина конкурсантів. Це дозволило вчителям із різних областей Західної України підвищити фаховий рівень у використанні проектної технології в рамках класно-урочної системи, застосування інтернет-сервісів.

Позмагатися мали можливість учителі — випускники програми “Інтел – Навчання для майбутнього” з Волинської, Рівненської, Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Конкурсні роботи розглядали у чотирьох номінаціях: ”Найкращий навчальний проект”, ”Найкращий виховний проект”, ”Проект від тренера” та ”Проект на задану тему”. Для останньої темою стала ”Моя мала Батьківщина”.

На конкурс подали 90 проектів із шести областей Західного регіону України.

Члени журі розглядали роботи протягом місяця. 7–30 травня вони працювали у дистанційному режимі, виставляючи бали на інтернет-сторінці конкурсу. Система виставлення балів тут є конфіденційною. Кожен член журі міг бачити та редагувати лише власні оцінки й не мав доступу до оцінок колег. Робота журі, що представляло всі області-учасниці, була непростою. Адже детально виписані критерії оцінювання конкурсних робіт потребували кропіткої й тривалої роботи. У середньому оцінювання одного проекту тривало 3–4 год. Максимально учасник конкурсу міг одержати 500 балів.

Джерело: Gazeta.ua

Обговорити на форумі