Наші на шоу Савіка Шустера “Велика Політика”

Анастасія Булеца в аудиторії Шустер Live

Анастасія Булеца в аудиторії Шустер Live

Анастасія Михайлівна Булеца – завідуюча акушерського медичного пункту с. Пикуловичі та Марія Йосипівна Тарасевич – бувший бригадир Пикуловичівської ферми по запрошенню Української Народної Партії прийняли участь в шоу Савіка Шустера «Велика Політика» що транслюється щоп’ятниці на телеканалі «Україна».

Шоу відбулось 10 грудня 2010 року.  На передачу були запрошені Леонід Кравчук – перший президент України, Петро Порошенко – голова Ради Національного Банку України, Валерій Пустовойтенко – екс-прем’єр міністр України з 1997 по 1999 рр., Ірина Акімова – перший заступник голови Адміністрації Президента України, Інна Богословська, Михайло Чечетов, Валерій Коновалюк – народні депутати від Партії Регіонів,  Олександр Третьяков  – Народний депутат Нашої України – Народної Самооборони,  Віктор Пилипишин – лідер громадського руху «Кияни перед усім», Володимир Фесенко – політичний експерт, Олександр Голуб – народний депутат Комуністичної Партії України, Ігор Коліушко – керівник центру «Політика Правових Реформ» та Вадим Карасьов – один з лідерів партії «Єдиний Центр»

На шоу обговорювався указ Президента України Віктора Януковича  щодо оптимізації системи центральних органів влади та її повної реорганізації. Згідно цього указу було звільнено ряд міністрів і припинено діяльність чотирьох міністерств. Також було порушено питання нелегального продажу зброї Україною в Судан як було подано в звітах скандального сайту Wikileaks що знайомить світ з секретами політики та дипломатії.  І зрештою, обговорювалось питання насильства в сім’ї.

Загалом шоу тривало понад чотири з половиною години. У той час як політики висловлювали свої думки, учасники своїми голосами повинні були підтримувати чи не підтримувати їх. Перед кожним учасником було розташоване електронне табло з трьома варіантами відповіді «Не підтримую», «Утримуюсь» та «Підтримую». Анастасія Михайлівна Булеца зауважила що інколи було досить важко, адже увесь час приходилось нажимати ту чи іншу кнопку і було лише достатньо відволіктись на мить як на табло з’являлось повідомлення «Працюйте!»

«Шустер Live» виходить в ефір з 5 вересня 2008 року на телеканалі Україна.  Девіз програми «Прямий ефір – це свобода»

[su_custom_gallery source=”media: 884,886,888,885″ link=”image” width=”490″ height=”370″ title=”always”]

Обговорити на форумі