Дівчину з Пикулович намагались отруїти ртуттю

Щоб не віддавати 600 гривень боргу, «подруга» підсипала Ірині – жительці з Пикулович ртуть у чізбурґер.

Ця історія могла мати сумні наслідки, але некомпетентність отруйниці звела всі її наміри нанівець.

Постраждала Ірина свого часу дала в борг 600 гривень своїй подружці Оксані Дробіт яка проживає в Дублянах, однак та тривалий час боргу не повертала. І, схоже, робити цього не збиралася… Тому у 25-річної Оксани, дозрів план з’явитися в гості до Ірини і пригостити її отруйним пиріжком.

Купивши в одному з львівських Макдональдсів два чізбурґера, а в сусідній аптеці два термометра з ртуттю, вона вирушила в гості до подруги. Приїхавши до Ірини додому, дівчина розбила в туалеті термометри і налила ртуті в «бутерброди».

Коли «пиріжок» з отруйною начинкою був готовий, вона, як ні в чому не бувало, сіла за стіл і почала пригощати подружку гостинцем. Сама при цьому теж апетитно хрустіла фаст-фудівським виробом.

Але Ірина, відкусивши два маленьких шматочки, раптом побачила в чізбурґері блискучі кульки ртуті і в паніці побігла до батька показати з яким частунком прийшла до неї подружка. Батько і так недолюблював Оксану, а тут вона ще зі своєю підступністю підлила масла у вогонь. І тоді розлючений батько кинувся з отруєним чізбурґером із заявою в міліцію. Дочку відвезла «швидка» в обласну клінічну лікарню, адже їй стало погано.

Макдональдс спочатку закрили і почали трясти перевірками. Але на щастя вистачило і дня, щоб зрозуміти, що джерело ртуті було зовсім в іншому місці. У результаті розслідування, порушено кримінальну справу за статтею «замах на життя». Так що Оксані, швидше за все, доведеться відповідати за скоєне згідно закону.

Про це повідомив керівник ВГЗ ГУ МВС у Львівській області Денис Харчук.

Як повідомили лікарі, стан хворої задовільний. Дівчина відчуває себе добре, їй промили шлунок і в лікарню поклали скоріше для того, щоб вона заспокоїлася, тому що загрози здоров’ю практично не було. Потерпіла просто дуже сильно пережила те, що трапилося і перенервувала. На Різдво вона вже буде вдома.

 

КОМЕНТАРІ:

Головний державний санітарний лікар Шевченківського району м. Львова Мирослава Опаровська:

– Ми виїжджали на місце події, і я повинна вам сказати, що на щастя, здоров’ю потерпілої нічого не загрожує. Справа в тому, що отруїтися можна тільки випарами ртуті, самі ж кульки ртуті, якщо людина їх проковтне, просто потрапляють у травний тракт і таким же чином виводяться. Так що молодий 26-річний організм цієї дівчини ніяк не постраждав. А ось, усвідомлення того, що проти неї готували замах на життя, сильно засмутив потерпілу.

Джерело: Комсомольска Правда

Відеорепортаж по темі:

[su_youtube url=”https://youtu.be/WuKeMsae_Pk”]

Обговорити на форумі