Через гігантські цистерни у с. Пикуловичі відімкнули електропостачання

На протязі трьох днів – з 22 по 24 лютого у селі Пикуловичі не було світла. Як виявилось, електропостачання вимкнули через колону вантажівок котрі перевозили через село гігантські цистерни.

Такого не бачили навіть старожили. Через село у супроводі підрозділу дорожньо-патрульної служби проїжджала колона одинадцяти вантажівок з гігантськими цистернами. Висота вантажівок з цистернами сягала до шести метрів! Через що, за для безпеки, відімкнули електропостачання. В деяких місцях, лінії електропередач що простягались через дорогу, просто відрізали.

У перший день через село проїхало шість вантажівок а на другий п’ять. Однак, навіть не зважаючи на те що вантажівки рухались дуже повільно, одна з них все ж таки не витримала їзди на дорозі, котра вже майже тридцять років перебуває в аварійному стані з численними ямами та вибоїнами. Внаслідок чого у вантажівки відлетіло колесо. Тільки на третій день вантажівку змогли відремонтувати та доправити її до місця призначення.

Як вдалось дізнатись, цистерни везли до Львова на замовлення Львівської Першої Приватної Броварні.

Як відомо, Перша Приватна Броварня є виробником таких відомих сортів пива як: «Старе Місто», «Галицька Корона», «Платінум», «Бірмікс-Вишня» та «Бірмікс-Лимон».

Хочеться зауважити, що перевізники цистерн виявились неабиякими сміливцями, адже не кожен наважиться перевозити такий гігантський вантаж по таких жахливих дорогах як у нашому селі.

[su_custom_gallery source=”media: 898,899,900,901,902,903,904″ link=”image” width=”490″ height=”370″ title=”always”]