Як в Пикуловичах землю ділили…

На сьогоднішній день, для більшості жителів нашого села і досі залишається актуальним питання щодо виділення Пикуловичівською сільською радою громадянам земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, або простіше кажучи – надання планів.

Земля – була та залишається однією з найгостріших тем для будь-якого населеного пункту. Не виключенням з цього є і село Пикуловичі, оскільки знаходиться воно на відстані всього 20 км від м. Львова.

Особливої ваги питання стосовно надання у нашому селі планів набуло саме зараз, позаяк, у минулому році Пикуловичівською сільською радою у кварталі забудови між селами Пикуловичі та Ямпіль, для індивідуального житлового будівництва було виділено 102 земельні ділянки.

На жаль, місцева влада не завжди поспішає доводити до відома своїх жителів інформацію про розподіл у цьому кварталі земельних ділянок. Сумніваюсь, що хто-небудь із наших жителів бачив це повідомлення на інформаційному стенді сільської ради, де мали б розміщуватись усі рішення сесій, виконавчого комітету та постійних комісій сільської ради.

Хоча, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, одним з основних принципів здійснення місцевого самоврядування в Україні визначено принцип гласності, тобто відкритості.

Тому мною, як депутатом Пикуловичівської сільської ради VI скликання по виборчому округу №11, відповідно до вимог Законів України “Про статус депутатів місцевих рад” та “Про інформацію”, у сільській раді було отримано копію рішення сесії сільської ради щодо надання планів, з яким я, вирішив поділитись із жителями нашого села.

Зокрема, рішенням сесії Пикуловичівської сільської ради від 15.10.2010 №360 “Про надання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків та господарських споруд в с. Пикуловичі в кварталі забудови між с. Пикуловичі та с. Ямпіль”, сільською радою у жовтні 2010 року громадянам для будівництва виділено 95 планів, це з врахуванням близько 20 земельних ділянок першого ряду на північ від центральної дороги, які надавались раніше.

Орієнтовно в цей же час, окремими рішеннями сесії сільської ради, у кварталі забудови між селами Пикуловичі та Ямпіль додатково було виділено ще 6 земельних ділянок, як перенос їх місця розташування, оскільки через цей квартал забудови планується будівництво автомобільної дороги з кільцевої дороги м. Львова.

На даний час, рішення щодо долі однієї земельної ділянки не прийнято, так-як, сільською радою планується її реалізація (продаж) через аукціон.

Варто відзначити, що при вирішенні питання розпорядження земельними ділянками існує потреба кожного разу дотримуватись балансу інтересів між різними соціальними групами нашого села (але, напевно, аж ніяк не власними інтересами чи інтересами окремих громадян).

Своєрідної уваги в цьому рішенні заслуговують ті земельні ділянки, при голосуванні за виділення яких, утримувалось одразу по 5 наших депутатів. Цікаво, правда!?

Висновки робіть самі!!!

Переглянути рішення сільської ради №360 від 15.10.2010  “Про надання земельних ділянок…” можна тут.

ФОТО Юрія Кухтяка:

[su_custom_gallery source=”media: 922,923,924″ link=”image” width=”490″ height=”370″ title=”always”]

Обговорити на форумі…