День донора в Пикуловичах

Вже стало традицією в селі Пикуловичі проводити День донора масово, із залученням депутатів Сільської ради, сільського голови Володимира Марцінківа, підприємців-спонсорів і тих хто не байдужий до людської біди.

Знаючи, що в селі День донора, завідувачка ФАПу Надія Булеца (вона почесний донор) хвилювалась найбільше.

Як буде цього разу? Чи люди в щоденних клопотах не збайдужіли, чи не втратили віру в те, що їхня кров може врятувати чиєсь життя?

Десята година ранку. Бригада медиків Львівської станції переливання крові та бригада збору крові з Пустомит разом з Надією Булецою вітають перших добровольців, якими були депутати сільської ради Роман Матківський та Роман Бурка. Незліченний раз здає кров почесний донор України, учасний бойових дій в Афганістані Роман Барабаш. Він добре знає ціну людського життя, ціну краплі крові.

Дякуючи вмілій організації Надії Булеці, в Пикуловичах донорами стали цілі сім’ї, родини. Це Ольга Волоцюга з сином Миколою, Володимир Хамуляк, брати Шевчики, Ганна Говда, Ігор Бублінський, Михайло Світлик, Люся Барабаш.

Безкорисливо в цей день здали кров 23 людини. Це люди, які не шукали матеріальної вигоди, особливих слів подяки, вони були щасливими від того, що можуть допомогти тим, хто цього потребує.

Не можна не згадати словами вдячності спонсорів цього заходу: підприємців Василя Максим’яка, Михайла Барабаша, Василя Вархолу, Ольгу Свиту.

День донора закінчився святковим обідом.

Завідувач ФАПу Надія Булеца подякувала донорам, спонсорам, працівникам ФАПу і всім тим, хто був причетний у проведенні заходу. Побажала їм міцного здоров’я на багато років життя.

«Божої їм ласки на многії літа». Цими словами закінчився день донора – свято милосердя в Пикуловичах.

Джерело: Пустомитівський часопис “Голос Народу

Обговорити на форумі…