У Пикуловичах у результаті пожежі згорів хлів

Палаючий хлів родини Коваль

Палаючий хлів родини Коваль

Учора, 21 квітня 2012 року біля 16 год. у сім’ї Коваль – жителів села Пикуловичі, виникла пожежа, у результаті якої повністю згорів хлів.

Як повідомляють очевидці, уже за десять хвилин після початку пожежі, почали збігатись люди, хто з відрами з водою, хто ніс водяні насоси аби гасити пожежу. Загалом, в гасінні пожежі приймало участь біля сотні жителів села. Люди не залишились осторонь до чужої біди. Пожежники теж не забарились і уже за пів години прибули  дві машини з МНСівцями.

Коли зайнявся хлів, там все ще перебувала худоба, – корова, і собака котра була прив’язана при вході до хліву. Сусід сім’ї Ковалів, п. Іван Стасюк, ризикуючи власним життям, облив себе водою і побіг у середину палаючого хліва аби врятувати худобу. Дякуючи Богу, ніхто не постраждав і худобу вдалось врятувати.

Пожежу вдалось повністю локалізувати лише за дві з половиною години. Загалом, пожежники витратили понад  десять тон води для приборкання вогню. Одній пожежній машині навіть пришлось дозаправлятись водою у ставку що знаходився неподалік.

На превеликий жаль, після пожежі, хлів сім’ї Коваль не підлягає реставрації і його прийдеться повністю відбудовувати.

Поки-що не вдалось визначити причину пожежі. Скоріш за все, пожежу спричинило коротке замикання електропроводки.  Однак, остаточну версію пожежі можна буде визначити лише після розслідування.

Управління МНС України вкотре нагадує  про необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.  Дбати про власну безпеку – вирішує кожен громадянин, але слід пам’ятати про те, що порушення елементарних правил призводить до того, що зазнає збитків держава, люди втрачають майно, а головне – життя, тому не варто зневажати цими правилами, адже вони створені не просто так.

Обговорити на форумі…


ФОТО Юрія Кухтяка:

[su_custom_gallery source=”media: 996,997,998,999″ link=”image” width=”490″ height=”370″ title=”always”]