Біля Пикулович поїзд зійшов з рейок

Сьогодні уночі, 3 травня 2012 року близько 00.20 на перегоні Борщовичі-Підбірці на 1463км, що знаходиться біля села Пикуловичі, зійшов з рейок потяг №3407 у складі 39 вагонів, вагою 2946 тонн.

З рейок зійшли десять вагонів, з 24-го по 33-ий вагон з голови поїзда. З них три – порожні криті, чотири – з дизельним пальним, один – з бензином та два із щебенем.

Внаслідок сходу вагонів сталася розгерметизація п’ятьох цистерн з паливом з послідуючим загоранням трьох цистерн (одна – з бензином та дві – з дизпаливом)

На гасіння пожежі прибуло сімнадять відділень пожежно-рятувальної служби МНС та пожежний потяг „Укрзалізниці”. О 02:30 пожежу локалізували і о 02:53 ліквідували. У вогні ніхто не постраждав. Пошкоджено 250 м електроконтактної мережі та залізничного полотна.

О 05:40 відновлено рух парною колією.

Станом на 7 годину проводяться аварійно-відновлювальні роботи. До аварійно-відновлювальних робіт залучено аварійно-відновлювальний поїзд і аварійно-ремонтні бригади в кількості 87 осіб.

Причину сходження вагонів встановлюють. На місці події працює оперативна група Головного територіального управління у Львівській області.

Як повідомлялось, за інформацією “Укрзалізниці» зношеність рухомого складу залізниць України досягла по електропоїздах – 80,3%, дизель-поїздах – 93,1%, За межами призначеного виробниками нормативного терміну служби експлуатується 57,3% електропоїздів постійного і змінного струму, 88,7% дизель-поїздів. Фізична зношеність основних фондів залізничної галузі становить більш як 80%, у тому числі вагонів інвентарного парку – 86%.

Обговорити на форумі…


Відеоматеріал телеканалу ZIK:

[su_youtube url=”https://youtu.be/n4J6pfGtcUc”]