Офіційні результати виборів Президента України у селі Пикуловичі

На сайті Центральної Виборчої Комісії уже з’явились офіційні результати голосування позачергових виборів Президента України що відбулись вчора, 25 травня 2014 року у Пикуловичах на нашій виборчій дільниці №460994.

Згідно поданих результатів серед 1203 зареєстрованих виборців, у голосуванні прийняло участь 1035 виборців нашого села, що становить 86,03%.

З них 1002 виборців проголосували у приміщенні виборчої дільниці і 33 виборців отримали бюлетені за місцем проживання.

8 бюлетенів було визнано недійсними. Залишились невикористаними 185 бюлетенів.

Лідером голосування по нашому виборчому окрузі став Петро Порошенко котрий набрав 807 голосів, що становить 77,9% усіх голосів. Друге місце, з великим розривом посіла Юлія Тимошенко, котра отримала 83 голоси, це відповідно становить 8% голосів, і третє місце посів Олег Ляшко, котрий отримав 70 голосів, шо становить трохи більше 6,7% голосів. Анатолій Гриценко не ввійшов до першої трійки лідерів виборчого перегону, і отримав лише 37 голосів наших виборців, що становить 3,5% відповідно. Цікаво, що подібна тенденція спостерігається по усій території України.

  election graph_2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальні результати подані нижче:
 election results_2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На даний момент Центральна Виборча Комісія ще не завершила підрахунок усіх голосів з інших регіонів України. Через складну ситуацію в країні, повністю закінчити підрахунок усіх голосів вдасться не раніше аніж через декілька днів, після чого буде офіційно оголошено переможця виборів.

Як відомо, усі проведені в Україні екзит-поли показали, що Порошенко перемагає на виборах президента уже в першому турі.

Джерело: Центральна Виборча Комісія

 Обговорити на форумі

[su_slider source=”media: 554,551″ width=”500″ height=”440″ title=”no” autoplay=”0″]

 

 

Be the first to comment on "Офіційні результати виборів Президента України у селі Пикуловичі"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*