«Бєспредєл» по-Пикуловичівськи або що намагаються приховати депутати від жителів села Пикуловичі!

Сільський голова ставить на голосування питання про припинення відеозйомки

Сільський голова ставить на голосування питання про припинення відеозйомки

Приводом для написання цієї статті стали події, які відбулись у нашій сільській раді 27 травня цього року.

В цей день, до мене зателефонував секретар сільради Тарас І.М. та повідомив, що ввечері має відбутись позачергова сесія сільради. По суті незаконна, адже відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  про проведення сесії депутатів та громаду слід повідомляти як мінімум за день до дня її проведення.

Як і на минулій сесії, я розпочав відеозйомку цієї так званої сесії, що дуже не сподобалось сільському голові та практично  усім депутатам і присутнім на цій сесії.

Як наслідок, на початку сесії сільський голова в незаконний спосіб ставить на голосування протиправне рішення про необхідність надання депутатами мені дозволу на проведення відеозйомки цієї так званої сесії. Цікаво те, що усі депутати беруть участь в цьому незаконному голосуванні.

Далі події у сільській раді відбуваються ще цікавіше. Спершу депутат Бурка Р.В. намагається силою відібрати у мене планшет, яким я проводив відеозйомку, щоб заборонити фіксування на плівку засідання депутатів. Пізніше до нього доєднується секретар сільради Тарас І.М., який взагалі просить мене покинути приміщення сільради. У цих подіях “не пасе задніх” і сільський голова Марцінків В.Я., який силою намагається забрати крісло на якому я, сидячи проводив відеозйомку сесії. Апогеєм цього беззаконня стає вчинок депутата Максим′яка В.С., який висмикує кабель живлення планшета від ноутбука, чим унеможливлює її подальшу відеозйомку.

Після такого розвитку подій я, звичайно, припинив відеозйомку та покинув цю так звану позачергову сесію сільради. Через деякий час сесію також покинули депутати Липецька Г.Й. та Світлик М.Ф. І тут сільський голова та решта депутатів зіткнулись з тим, що знову немає кворуму (більшості депутатів) для продовження роботи так званої сесії. Проте, рішення цієї проблеми вони знайшли швидко. Хтось із депутатів автомобілем підвіз потрібну для кворуму кількість депутатів. Тож робота так званої сесії була продовжена.

IMG_20140527_192129

Депутати сільської ради на скандальній сесії

Як мені згодом стало відомо, на цій так званій сесії депутати прийняли кілька рішень, зокрема надали премію сільському голові за півроку в розмірі 40% від посадового окладу за кожен місяць, починаючи із січня цього року (або по 930 гривень щомісяця). Видно, було за що! І це незважаючи на значне невиконання бюджету села за І квартал цього року.

Також, депутати прийняли рішення, згідно якого, День села Пикуловичі цього року вирішили відсвяткувати 22 червня. При цьому, чи то через незнання, чи, можливо, через ще щось, але депутатам байдуже, що 22 червня в Україні розпочалась друга світова війна, бо саме в цей день 1941 року німецькі війська перетнули кордон ще тоді Радянської України. Виходить, що усі в Україні вшановуватимуть пам’ять мільйонів загиблих на війні українців, а ми, виявляється, в цей день маємо святкувати і танцювати!?

Одночасно хочу вам повідомити, що нижче розміщене відео, на якому зафіксовано факти перешкоджання депутатській діяльності, мною разом із відповідною заявою минулого тижня передано в органи прокуратури та міліції для відповідного реагування.

[su_youtube url=”http://youtu.be/q3tAef1_4ss”]

Обговорити на форумі

Be the first to comment on "«Бєспредєл» по-Пикуловичівськи або що намагаються приховати депутати від жителів села Пикуловичі!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*