В Пикуловичах розпочали ремонт дороги!

Учора, сталося те, на що у нашому селі чекали понад тридцять років – У Пикуловичах нарешті розпочали ремонтувати дорогу!

До кінця села, зі сторони села Борщовичі, уже привезли усю необхідну дорожню техніку – грейдери, катки та бобкати, і як повідомляють самі жителі села, дорожники уже взялись за роботу.

Уся дорожня техніка “поважно” рухалась по дорозі розчищаючи старе дорожнє покриття готуючи його до капітального ремонту. На гуркіт спецтехніки позбігалось багато Пикуловчан, аби глянути на те що там відбувається, адже більшість жителів села й не пам’ятають за весь час свого свідомого життя, коли востаннє у селі робився ремонт дороги.

Львівський департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації оприлюднив графік виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

Згідно цього графіку, ремонт автомобільної дороги С141210 Муроване – Новий Яричів, що проходить через наше село, орієнтовною протяжністю 3,343 км, буде проводити ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”, на що договором передбачено фінансування у розмірі 3 900,000 грн.

Відповідно до кошторису ремонту дороги, ремонтики повинні виправити профіль щебеневої основи з додаванням нового матеріалу а також ямковий ремонт асфальтобетонного покриття з влаштуванням вирівнюючого шару покриття з товщиною 5 см. Загальна площа дороги яка підлягає ремонту становить 23403 м². Загалом планується використати понад 505 тон асфальту.

Ремонтні роботи повинні бути виконані в період з 20.07.2015 по 26.07.2015, хоча як бачимо, дорожники взялись за роботу ще вчора, 15 липня 2015 року, тобто на п’ять днів раніше аніж планувалось згідно графіку.

Чи вдасться ремонтникам за такий короткий термін справитись з ремонтом дороги, яку не ремонтували понад третину століття, і при цьому чи зроблять вони цей ремонт якісно, покаже час, однак по закінченні ремонтних робіт дороги ми обов’язково напишемо про це, де й візуально оцінимо якість виконаної роботи.

А тим часом, сільською радою й досі не вирішено питання з очищенням придорожніх ровів, аби туди могла стікати уся вода з дороги і звісно, якщо цього не зробити в найкоротші терміни, то хороша дорога у нас буде не на довго…

Обговорити на форумі…


ФОТО:

[su_custom_gallery source=”media: 1028,1034,1036,1035,1037,1038″ link=”image” width=”750″ height=”550″ title=”never”]

[su_custom_gallery source=”media: 1057,1066″ link=”image” width=”750″ height=”550″ title=”always”]

 

Be the first to comment on "В Пикуловичах розпочали ремонт дороги!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*