Внаслідок ДТП у Пикуловичах зіткнулися два автомобіля

1Сьогодні, 05 жовтня 2015 року, біля 6:30 ранку на роздоріжжі вулиць Лесі Українки та Залізничної, (в кінці села Пикуловичі біля “білого” магазину зі сторони Борщович), сталась дорожньо-транспортна пригода.

Як розповідають очевидці, водій автомобіля Жигулі 2105 виїхав на зустрічну полосу намагаючись обігнати автобус маршрутного таксі, у результаті чого зіткнувся з автомобілем Renault Camry що рухався йому назустріч зі села Борщовичі. Сила удару була настільки великою, що Жигулі відкинуло на узбіччя дороги перевернувши автомобіль на дах. При цьому повністю було знищено огорожу господарського обійстя, що знаходилось поруч. У результаті аварії, обидві машини зазнали значної шкоди, в Жигулях повністю були пошкоджені капот, лівий бампер, розбило лобове, бічні та задні вікна, у той же час в автомобіля Renault Camry було пошкоджено його ліве крило. Лише чудом ніхто з водіїв та пасажирів обох автівок не постраждали!

На місце ДТП були викликані працівники дорожньої автоінспекції. За попередніми даними, винуватцем ДТП був водій Жигулів, котрий вів автомобіль перебуваючи в нетверезому стані.

На даний момент обидва автомобіля були евакуйовані з місця пригоди. Поки-що триває слідство аби з’ясувати усі обставини цієї події.

Державтоінспекція вкотре закликає водіїв неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, в жодному разі не сідати за кермо в нетверезому стані аби не піддавати ризику життя та здоров’я себе та своїх ближніх. Алкоголь за кермом – пряма дорога на кладовище.

ФОТО:

3

Автомобіль ВАЗ 2105 зазнав значної шкоди – пошкоджено капот, лівий бампер, двері водія а також лобове та бічні вікна.

1

Очевидці аварії оглядають пошкодження автомобіля

2

У Renault Camry повністю пошкоджені лівий бампер, двері водія та бокова частина.

4

Renault Camry евакуйовують з місця ДТП

5

ВАЗ 2105 відкинуло аж на огорожу обійстя що знаходилось поруч з місцем ДТП.