Передвиборчі баталії по-Пикуловичівськи

Ганна Лепецька

Ганна Лепецька

Цього вівторка, 20 жовтня 2015 року, депутат Пикуловичівської сільської ради Ганна Лепецька звернулась до правоохоронних органів з проханням порушити карну справу проти чинного голови сільської ради с.Пикуловичі Володимира Марцінківа.

Все розпочалось минулої суботи, 17 жовтня, з телефонного дзвінка війта села – розповідає пані Лепецька. Мені зателефонував сільський голова і дорікнув як я смію агітувати за іншого кандидата на посаду сільського голови та розголошувати скільки він і його родина отримала земельних ділянок під забудову у селі Пикуловичі. При цьому, під час телефонної розмови війт нецензурно висловлювався на мою адресу, принижував та погрожував мені.

Володимир Марцінків

Володимир Марцінків

За кілька хвилин після розмови з сільським головою до мене зателефонували дружина сільського голови пані Ірина та її син Андрій. Телефонну розмову пані Ірина та пан Андрій теж розпочали з принижень та погроз фізичної розправи наді мною та моєю родиною – скаржиться пані Лепецька.

Не стерпівши такої поведінки місцевого чиновника та його родичів, у своїй заяві до правоохоронців я попросила захистити мене, як громадянина України та депутата сільської ради, від свавілля сім’ї Марцінків.

У своєму коментарі інтернет-сайту села Пикуловичі, голова сільської ради пан Марцінків спростував звинувачення пані Лепецької. Дійсно, телефонна розмова з пані Лепецькою відбулася, каже пан Марцінків, проте без жодних погроз. Мені зателефонували жителі села і поскаржились що пані Лепецька вдається до брудних передвиборчих методів, агітуючи за одного зі своїх кандидатів на посаду голови сільської ради. Так, пані Лепецька брехливо розповідає односельцям ніби я продав чотири земельних ділянки в селі і за виручені кошти придбав доньці квартиру у Львові. Це повна нісенітниця! Насправді моя донька орендує квартиру в одному з селищ області, оскільки її сім’я неспроможна не те що купити але навіть орендувати квартиру у Львові. Це легко можна довести у суді, але пані Лепецькій доведеться відповідати за свої слова перед судом згідно чинного законодавства. Агітувати можеш за кого хочеш, але навіщо поливати брудом мою сім’ю та рідних розповсюджуючи брехливі звинувачення – обурився пан Марцінків. Зрештою земельні ділянки роздає не голова сільської ради а саме депутати, тому звинувачення пані Лепецької не мають жодного підґрунтя. Я лише попросив її аби вона припинила розповсюджувати брехливі наклепи серед людей і якщо хоче агітувати за свого кандидата, хай це робить але цивілізовано. Бог їй суддя, а з її безґрунтовними обвинуваченням розберуться правоохоронні органи та суд. – заявив пан Марцінків.

Цікаво, що відповідно до вимог нового кримінально-процесуального законодавства, правоохоронні органи зобов’язані зареєструвати заяву про вчинення карного правопорушення, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та провести досудове розслідування.

У випадку підтвердження правоохоронними органами викладених у заяві пані Ганни Лепецької фактів, винні особи повинні понести встановлену законодавством відповідальність.

Тож, розслідування триває!

Обговорити на форумі

Копія заяви пані Ганни Лепецької:

IMG_0070IMG_0072