У Пикуловичах створено громадську організацію

Громадська організація Пикулович17 січня 2016 року, у Народному Домі с. Пикуловичі відбулись загальні збори громадської організації “Перспективного розвитку села Пикуловичі”, участь у яких взяли близько сорока наших односельців.

На зборах голова громадської організації Ярема Олійник окреслив головну мету діяльності організації – це здійснення громадського контролю та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів жителів села Пикуловичі.

Також, Ярема Олійник повідомив присутніх про основні завдання новоствореної громадської організації, основними з яких :

– сприяння проведенню каналізації с.Пикуловичі;
– сприяння реконструкції школи з метою створення дитячого садочка;
– сприяння облаштуванню тротуарів, залізобетонних жолобів в ровах та автобусних зупинок в селі Пикуловичі;
– сприяння облаштуванню двох дитячих майданчиків ;
– боротьба зі стихійними смітниками в межах села;
– сприяння розробці проектної документації, будівництва та організації роботи сільського клубу;
– сприяння розвитку свободи слова;
– сприяння патріотичному вихованню молоді села Пикуловичі, тощо. Громадська організація Пикулович-2

Крім цього, згідно статуту організації, затвердженого установчими зборами засновників 24 січня цього року, громадська організація планує допомагати у створенні сприятливих умов для розвитку підприємництва у с. Пикуловичі та пропагувати серед громадськості очевидні та потенційні переваги, пов’язаних із розвитком підприємництва.

Це відбуватиметься, зокрема шляхом згуртування зусиль для встановлення ефективних робочих зв’язків між органами влади, місцевого самоврядування, громадськими організаціями та суб’єктами підприємництва в інтересах розвитку села, залученням українських та іноземних інвестицій в економіку села та створенням нових робочих місць

Під час зборів усі присутні мали змогу задати питання щодо діяльності організації та почути вичерпну відповідь на них.

Підсумовуючи, Ярема Олійник закликав усіх односельців, кому небайдужа доля села, долучатись до організації, щоб спільними зусиллями вирішувати проблемні питання.

Долучившись до роботи громадської організації, кожен матимете право безпосередньо брати участь в управлінні організацією через участь у загальних зборах, обирати та бути обраними до статутних органів організації, одержувати від організації допомогу для захисту своїх законних прав і інтересів та інше.

Дізнатись детальніше про громадську організацію “Перспективного розвитку села Пикуловичі” та про порядок подання заяви для вступу до організації можна у голови організації – Яреми Олійника, за телефоном: 067-679-17-70.

Ознайомитись з копією статуту громадської організації та зразком заяви для набуття членства у ній можна на форумі, перейшовши за цим посиланням: