Екскурсія Пикуловчан до Кам’янець-Подільського

Кам'янець-Подільська фортецяЗа сприянням громадської організації «Перспективного розвитку села Пикуловичі» та за фінансової підтримки її активних членів: Пришляка Ю.П., Вархоли Я.Є., Олійника Я.С. та депутата Львівської обласної ради Васьківа Р.І. 3 липня було організовано пізнавальну екскурсію для багатодітних, малозабезпечених сімей та сімей учасників АТО в супроводі членів громадської організації «Перспективного розвитку с.Пикуловичі» до Камянець-Подільського та Хотина. В екскурсії взяли участь 56 мешканців села, з них 29 дітей.

Поїздка розпочалась 3 липня о 6:30 з загальної молитви в комфортабельному автобусі NEOPLAN, який надав перевізник Шемечко С.П. з села Борщовичі.

О 12:00 наш автобус прибув до м.Камянець-Подільський, де нас зустрів екскурсовод Олександр Муляр, який на протязі шести годин фахово та цікаво розповідав про історію України, історію свого рідного міста та Хотинської фортеці. Недивлячись на тридцятиградусну спеку, наша група відвідала усі історичні місця м.Камянець-Подільського та закутки Хотинської фортеці.

О 18:30 учасники екскурсії зібралися біля автобуса і зробивши на пам’ятку загальну фотографію та спільно помолившись, вирушили в зворотню дорогу на протязі якої, в автобусі лунали пісні, діти задавали дорослим загадки, розповідали вірші та гуморески за що їм вручалися призи, а на завершення в селі Озерна, Тернопільської області, всіх дітей які були в автобусі, від громадської організації пригостили смачними пампушками.

Опівночі, всі щасливі та веселі повернулися в рідне село, дякуючи організаторам за таку чудову екскурсію.

Ось так пройшла наша перша поїздка, яка була організована нашою громадською організацією «Перспективного розвитку с.Пикуловичі», впевнений, що при бажанні та спільній допомозі, ми зможемо організувати ще не один такий захід.

Голова організації Олійник Я.С.

ФОТО з екскурсії:

[su_custom_gallery source=”media: 1790,1791,1793,1792″ link=”image” width=”800″ height=”532″ title=”always”]