Пикуловичі хочуть об’єднати до Підберізецької сільської громади

Депутати львівської обласної ради вирішили об’єднати наше село Пикуловичі до Підберізецької сільської громади. Таке рішення депутати прийняли  8 листопада під час сесії обласної ради. Так пропонується об’єднати до Підберізців в одну сільську громаду такі села як Пикуловичі, Борщовичі, Миклашів, Верхня та Нижня Білка, Чорнушовичі, Журавники, Чижиків, Глуховичі, Гаї, Городиславичі, Тарасівка, Миколаїв та Підсоснів. Про більшість цих населених пунктів жителі Пикулович мабуть й не чули! Звісно, уже вкотре думки мешканців села ніхто не питає. Цікавим є й те, що сусіднє село Ямпіль пропонується об’єднати до Мурованської сільської громади. Чому не захотіли приєднати туди й наше село та село Борщовичі залишається таємницею. Здається що мабуть мало кого цікавить як жителі сіл Пикуловичі та Борщовичі мають добиратись до Підберізців. Хіба що полями та болотами перепливаючи через Полтву? Іншої дороги туди просто немає і жоден з маршрутів громадського транспорту  напряму не сполучає наші села. Мабуть депутати обласної ради “вирішили” що жителям села Пикуловичі буде зручніше добиратись до Підберізців аніж до Мурованого.

pust3

Загалом,  у Пустомитівському районі замість 15 громад, які були передбачені рішенням ЛОР від липня 2015 р., створять лише шість громад – Путомитівську міську громаду, Мурованську сільську громаду, Підберізцівську сільську громаду, Давидівську сільську громаду,  Солонківську сільську громаду, а також Щирецьку селищну громаду.

Зміни до планів створення об’єднання громад Львівська облрада вносить через неузгодженість рішення попередньої каденції, яке передбачало створення 162 громад на території Львівщини, і постанови Кабінету міністрів, якою передбачалося створення лише 88 громад.

Карта: прес-служба Львівської облради.
Джерело: Zaxid.Net


Обговорити на форумі…