3G від Київстар вже у Пикуловичах!

Уже з 14 квітня цього року  у Пикуловичах компанія “Київстар” запустила зв’язок третього покоління 3G.

Згідно оновленої карти покриття, окрім Пикулович, 3G інтернет ще з’явився у сусідньому Ямполі та частково покрив територію села Борщовичі. Ця новина особливо потішить усіх користувачів смартфонів, планшетів та інших мобільних ґаджетів, оскільки саме для них, 3G доступ до інтернету потрібен щоб сповна скористатись усіма перевагами своїх мобільних пристроїв.

Покриття 3G в Пикуловичах

Тепер, кожен абонент Київстару зможе отримати повноцінний доступ до 3G інтернету перебуваючи у нашому селі. Для того аби насолоджуватись повноцінним 3G інтернетом, Ваш телефон перш-за-все повинен підтримувати цю технологію. Усі сучасні смартфони підтримують 3G зв’язок, отож Вам лише необхідно активувати цю функцію в налаштуваннях свого телефону.

До речі, з нагоди запуску 3G всім абонентам передплаченого зв’язку в Пикуловичах буде надано бонусних 3000 МБ, які можна використати протягом місяця до 15 травня 2017 року.

Для абонентів предоплаченого зв’язку для доступу до 3G інтернету Київстар пропонує ряд вигідних тарифних планів. З найдешевшого з тарифних планів, 3G пропонується у тарифному плані “Київстар Розмови + Регіон 1” у котрому надається символічних 100 мегабайт 3G інтернету в місяць. Вартість тарифного плану становить 45 грн в місяць. Проте, найвигіднішим тарифним планом є “Київстар Онлайн Регіон 1” де вже надається два гігабайта 3G інтернету та безлімітний доступ до соцмереж: Вконтакті, Facebook, Однокласники, Twitter, WhatsApp та Viber. Окрім цього ви отримуєте безкоштовний доступ до онлайн-енциклопедії Вікіпедія, цифрової бібліотеки MyBook та електронної бібліотеки Smart Kyivstar. Вартість цього тарифного плану становить 60 гривень в місяць. У більш дорогих тарифних планах пропонується 4 і більше гігабайт мобільного інтернету в місяць а також вільний доступ до прослуховування музики та перегляду відео через додатки Яндекс.Музика, Zvooq, Deezer, Fonoteka і також  Megogo.net, Divan TV, та домашнє ТБ від Київстар. Проте, вартість цих тарифних планів становить 90 гривень в місяць та вище.  Також, у разі повного використання мегабайт в межах свого тарифного плану, Ви можете дозамовити пакет додаткових мегабайтів або оплачувати 5 грн за кожних наступних 50 мегабайт інтернету. В день максимум може бути надано 5 таких пакетів. Більш детальніше про тарифні плани Київстару ви можете дізнатись на офіційному сайті компанії пройшовши по наступному посиланні: https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs або зателефонувавши оператору Київстару за номером 466.

Щоб дізнатись який з вище наведених тарифних планів підходить саме вам, ви можете ввести свій номер телефону на сайті Київстару і система проаналізувавши те, скільки мегабайт мобільного інтернету ви зазвичай використовуєте та  як часто ви телефонуєте в мережі Київстар та на інші мобільні, порекомендує вам тарифні плани, які найкраще відповідають вашим потребам. Щоб спробувати, натисніть по малюнку нижче.

telefon_vvesty

Довідково

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв’язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків та одним із найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За весь час роботи оператор перерахував до держбюджету майже 50 млрд грн у вигляді податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 30 млрд грн.

Обговорити на форумі…