У Пикуловичах гучно та весело відсвяткували “Розколяду”

Гучною та веселою «Розколядою» провели зимові свята наші односельчани. Таке свято для жителів нашого села організували учні та вчителі Пикуловицького НВК спільно з батьківським  комітетом школи. 

Радість нині у кожній родині –
Коляда йде по всій Україні,

Тож у Києві, Луцьку, Полтаві,
У Донецьку, Одесі, Сваляві,
В Сімферополі, Харкові, Львові –
Всіх зі святом! Будьте здорові!
 

Ось такими словами 10 лютого на подвір’ї  Пикуловицького НВК розпочалося обрядове свято  Прощання з  Колядою.

Урочисте  дійство Божим словом освятили священики  місцевих парафій о. Сергій, о. Руслан та військовий капелан, священик церкви Святого Миколая о. Андрій. З празником, яке відзначає весь християнський світ, учасників урочистого заходу привітала директор НВК  Штойко О. П.

Як і годиться, на свято завітали гості: фіналіст проекту «Голос країни», талановитий співак – Михайло Мирка, ветеран війни в Афганістані, майданівець, учасник АТО, волонтер, автор і виконавець – Олександр Рожко, організатори дитячих патріотичних таборів, засновники ГО «Гайдамацька Січ» – Вадим Арнаут та пані Зоряна.

Начальник 58-го Будинку офіцерів полковник Віталій Провозін відзначив подяками  жителів села, які активно включалися у волонтерську допомогу і висловив вдячність усім, хто  підтримує  наших захисників.

Усіх, хто завітав на свято, порадували  розмаєм народних колядок діти, педагогічний та батьківський  колективи. Надзвичайно святково звучали колядки у виконанні дитячого духового оркестру під керівництвом Б. С. Мацевка, а також особливо яскравим був виступ дитячого музичного вертепу.

На  святі звучало вітання українським воїнам, які стоять сьогодні на захисті Вітчизни. Віримо, що голос колядок долинув до них як знак вдячності та підтримки.

Звичайно, свято не обійшлося без частування. Усі мали можливість скуштувати справжній козацький куліш, який приготували козаки ЛОГО «Козацька Січ» на чолі з отаманом Богданом Потимком, а також  пригоститися смачними пампушками, яких напекли пикуловицькі господині.

Міцний наш рід, жива в ньому пам’ять.  Бережімо цю прекрасну, багату скарбницю: в ній розум, кмітливість, гумор, надія і світло завтрашнього дня.


ВІДЕО:

Виступ школярів Пикуловицького НВК:

Виступ Михайла Мирка на святкуванні дня “Розколяди”: