В Чишках виникла масштабна пожежа на хімічному підприємстві

У п’ятницю, 30 серпня, приблизно о 14:00 у селі Чишки що знаходяться 9 км. на південний захід від села Пикуловичі, виникла масштабна пожежа на складах підприємства «Ніка Друк».

За даними рятувальників, пожежа виникла на відкритій території, де зберігались легкозаймисті речовини. Її площа становить 800 кв. м. Станом на 15:44 вогонь локалізували.

Лікар опікового центру 8-ї міської міської клінічної лікарні Львова Олег Александрович розповів львівському інтернет-виданню ZAXID.NET, що до них доставили одного постраждалого віком близько 40 років з опіками 25% тіла та опіками дихальних шляхів. Згідно повідомлень прес-служби ДСНС Львівщини, інший постраждалий відмовився від госпіталізації.

Окрім того, згоріли три легкові машини та одна вантажівка. Вогонь перекинувся на сусідню будівлю, рятувальники гасять його ззовні, тож наразі невідомо, що всередині.

Голова ЛОДА Маркіян Мальський порадив львів’янам і мешканцям прилеглих до епіцентру пожежі сіл залишатися вдома і позакривати вікна.

Окрім цього, на фейсбук-сторінці Давидівської ОТГ мешканцям навколишніх сіл також радять зачинити вікна й двері і не виходити на двір.

“У селі Чишки сталася масштабна пожежа на одному із підприємств. Прохання до мешканців усіх сіл Давидівської ОТГ, з метою убезпечення власного здоров’я, позачиняйте вікна і двері, не виходьте на вулицю і не випускайте дітей із будинків”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначають в прес службі ГУ ДСНС України, рекомендації не виходити є стандартними у ситуації, коли горять хімічні речовини. Наразі немає інформації щодо перевищення норм, це має з’ясувати Держпродспоживслужба.

Як повідомила ZAXID.NET Любомира Шепеленко, заступниця директора з санітарно-гігієнічних питань Львівського обласного лабораторного центру, на місце пожежі виїхали фахівці, щоб провести заміри води, повітря та ін..

Настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці у Чишках отець Роман Мануляк написав, через пожежу місцеві моляться молебнем.

Додамо, що виробнича компанія «Ніка Друк» спеціалізується на виготовленні хімічної продукції, виготовленні виробів з пластмаси та оптовій торгівлі хімічними продуктами. Згідно з інформацією бізнес-пошукової платформи YouControl, власницею ТОВ «Ніка Друк» є Мар’яна Михайлівна Цапун.

https://www.facebook.com/100000937463076/videos/2947166355324584/
Фото: ГУ ДСНС у Львівській області
Мешканцям навколишніх сіл радять зачинити вікна та не виходити на двір.
Фото з дрона. Інтернет-видання “Діло”

Джерело: Zaxid.net