Поїзд на смерть збив мешканця Пикулович

8 листопада, о 20:35 на перегоні «Борщовичі–Підбірці», що у Пустомитівському районі, машиніст колієвимірювача знайшов тіло молодого чоловіка. Ним виявився мешканець Пикулович 47-річний Микола Кухтяк. Про це інформує “Львівська мануфактура новин”.

«Зранку дізнався, що Микола загинув. Особисто його не знав, він жив у нашому селі, потім виписувався, тепер наче знову повернувся до батьків. Був одружений, але не жив з дружиною. Кілька років тому мав якісь проблеми з поліцією, правоохоронцям надавали довідки про нього. Кажуть останнім часом Микола досить дивно себе поводив. Вчора також заблукав, йшов до Пикулович, а вийшов аж у Підбідцях на колії, це від нашого села за 8–10 кілометрів. Можливо спіткнувся і впав, не помітив поїзда. Подробиць поки ще не знаємо», — розповідає сільский голова Пикулович Володимир Марцінків.

Попередньо, чоловік помер від отриманих травм при зіткненні з потягом, але що це був за потяг, не повідомляють. Ідентифікувати загиблого вдалось за телефоном, який він мав зі собою.

За фактом загибелі молодої людини поліція порушила кримінальне провадження.

Джерело: Varta 1