Благодійна акція – Підтримай інформаційний ресурс своєї малої батьківщини 2019!

HandsimageШановні друзі, жителі села Пикуловичі та усі, кому не байдужа доля нашого села і хто вважає себе патріотом нашої малої батьківщини!!!

Мабуть не для кого не є таємницею що підтримка та обслуговування веб-сайту в Інтернеті є дорогим та витратним задоволенням. Незважаючи на це, сайт села Пикуловичі вже існує з 2009 року і незабаром святкуватиме свою 10 річницю!

Протягом останніх десяти років сайт села Пикуловичі був інформаційним простором нашої маленької батьківщини, де кожен міг дізнатись про найостанніші новини у нашому селі, а також висловити свою думку на форумі. Це чи не єдиний інтернет-ресурс для жителів нашого села, де ми маємо можливість обмінюватись своїми думками, ділитись пропозиціями як долати різноманітні проблеми та робити життя у нашому селі кращим! Так за увесь час існування нашого сайту у Пикуловичах були затверджені власні геральдичні символи нашого села: герб та прапор, яким ще гордитиметься не одне покоління Пикуловчан, з’явився високошвидкісний провідний інтернет, розпочато організований вивіз сміття, відремонтовано дорогу, тощо. І ці ініціативи завжди починались з цього сайту. Саме завдяки сайту села Пикуловичі, жителі нашого села мають можливість привернути увагу держслужбовців різних рангів до своїх проблем, які рано-чи-пізно, проте вирішуються.

Однак, наш сайт це не комерційний проект і фінансується виключно особистими коштами його адміна або благодійними внесками патріотів села.

Уже минуло понад три роки з тих пір як ми востаннє просили у Вас грошей на підтримку інформаційного ресурсу нашого села – “Офіційного сайту села Пикуловичі”.

Тепер і у Вас з’явилась можливість підтримати розвиток нашого сайту і внести свою лепту.

За останніх пів року ми зібрали лише 200 грн. але ми віримо, що сайт села Пикуловичі потрібний тому запрошуємо Вас внести свій благодійний внесок аби підтримати інформаційний ресурс нашої маленької батьківщини.

За ці кошти ми зможемо оплати вартість хостингу нашого сайту, вартість доменів: www.pykulovychi.lviv.ua і www.пикуловичі.укр та щорічну вартість інформаційної розсилки SMS.

Ми цінуємо будь-яку пожертву!

Щоб внести свій внесок, пройдіть по посиланні нижче:

liqpay

Усі платежі проводяться системою безпечних платежів ПриватБанку.

Ваші благодійні внески допоможуть цьому сайту й надалі працювати та розвиватись, і власне завдяки цьому сайту Ваш голос та голос кожного жителя села Пикуловичі буде почутий!

Про результати збору коштів Ви зможете дізнатись на цій сторінці в режимі live.


СТАНОМ НА СЬОГОДНІ ЗІБРАНО:

200 грн. 00 коп.

  1. Оплата 100 грн – ID платежу 979721363 – Дякуємо!!!
  2. Оплата 100 грн – ID платежу 982085824 – Дякуємо!!!

Обговорити на Facebook…