Внаслідок ДТП у Пикуловичах зіткнулось два автомобіля

Сьогодні, 05 жовтня 2015 року, біля 6:30 ранку на роздоріжжі вулиць Лесі Українки та Залізничної, (на кінці села Пикуловичі зі сторони Борщович, біля магазину), сталась дорожньо-транспорта пригода.

Як розповідають очевидці, водій автомобіля Жигулі 2105 виїхав на зустрічну полосу намагаючись обігнати автобус маршрутного таксі, у резу    льтаті чого зіткнувся з автомобілем Renault Camry що рухався назустріч зі села Борщовичі. Сила удару була настільки великою, що Жигулі відкинуло на узбіччя дороги перевернувши її на дах. При цьому повністю булу знищено огорожу господараського обійстя, що знаходилось поруч. У результаті аварії, обидві машини зазнали значної шкоди, в Жигулях повністю були пошкоджені бампер, лівий капот та розбило лобове та бічні вікна, в атомобіля Renault Camry була пошкоджена його ліва сторона. Лише чудом ніхто з водіїв та пасажирів обох автівок не постраждали!

На місце ДТП були викликані працівники дорожньої автоінспекції. За попередніми даними, винуватцем ДТП був водій Жигулів, котрий вів автомобіль перебуваючи в нетверезому стані.

На даний момент обидва автомобіля були евакуйовані з місця пригоди. Поки-що триває слідство аби з’ясувати усі обставини цією аварії.

ФОТО:

3 1 2 4 5